trTürkçe enİngilizce
Teslimat Ülkesi Seçin

Kurumsal

 

Şirketimiz Hakkında

Step Mimarlık 1992 yılında Mimar Ayşe Elçi tarafından kurulmuştur ve 1999 yılından bugüne İzmir’de Step Collection markası ile dekoratif seramik üretimi yapmaktadır. Binyılların mirası seramik sanatını, günümüz modern yaklaşımıyla buluşturan Step Collection, özgün tasarımları ve yüksek kaliteli üretim anlayışıyla pek çok projede başarıyla yer almıştır.

 

Step Mimarlık , 2016 yılında ‘Stil 44’ markası ile ahşap ve seramiği buluşturarak, mobilya sektörüne özgün ürünler tasarlamaya başlamıştır. Seramik sanatının herkes için ulaşılabilir olmasını ilke edinerek hazırladığı koleksiyonunda; tamamı konusunda eğitim görmüş tecrübeli ekibi ile mobilya aksesuarlarının yanı sıra, elişi seramik karolar, lavabolar ve duvar panoları ile pek çok özgün tasarıma imza atmakta, hem yurt içi hem yurt dışı pazarında çalışmalarına devam etmektedir.

 

Ürünlerimiz

Her yıl yenilediğimiz  koleksiyonumuz  ile dekorasyon ve yapı sektörüne, özgün tasarımlarımız ve tamamı el işi ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Dekorasyon, hediyelik ve cash&carry mobilya seçenekleri ile çeşitlendirilen ürün gamı, tüm dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmaktadır.

Ürünlerimiz, başarılı tasarım ekibimiz tarafından tasarlanarak, el yapımı özenli bir işçilik ile üretilmekte, kalite kontrolü ve her bir üretim için hazırlanan farklı ambalaj ve etiketleme sistemi ile satışa sunulmaktadır.

Koleksiyonumuz, dekorasyon lideri zincir mağazalar, aksesuar satışı yapan butik mağazalar ve seçkin mobilya mağazalarında satışa sunulmaktadır.

Elişi seramik karolar, lavabolar ve duvar panolarımız HoReCa  müşterileri, inşaat firmaları, mimarlar, iç mimarlar ve  dekoratörler için mükemmel bir çözüm sunmaktadır.

Avantajlarımız

Kendi koleksiyonumuzun yanı sıra; aynı çatı altında, dekorasyonda kimlik oluşturmaya yönelik tasarım çalışmaları ve yüksek kaliteli üretimimiz ile kişiye, firma kimliğine ve talebe özel üretim yapabilme esnekliğine sahip bulunmaktayız.

 

 

 

Step Mimarlık İnş. Dek. Hiz. San ve Tic.Ltd.Şti.

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi

10026 sok.No.15

Çiğli – İzmir

0 232 328 34 77 pbx

 

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı